ico telephone

INFOLINKA:

731 574 139

  ico location

ADRESA:

Na Výsluní 123, Dolní Jirčany

Nabízíme Vám komplexní stálé i jednorázové zahradnické služby v následujících oblastech:

Založení zahrady, její rekonstrukce, terénní úpravy a vytvoření nových zahradních prvků (jezírko, zahradní osvětlení, závlahový system, pergola atd.)

Číst dál...

Chcete mít krásnou zahradu, ale nemáte dost času na její údržbu ani potřebné zkušenosti a nezbytné nářadí? Obraťte se na nás, my je máme, a proto Vám nabízíme následující služby:

Číst dál...

Chcete se zbavit starostí s každodenním zaléváním své zahrady ? Nabízíme Vám vybudování závlahového systému, který bude tuto práci vykonávat za Vás !

Číst dál...

Chcete mít dokonalý trávník a máte na náročnou péči o něj málo času? Obraťte se na nás, jsme schopni tuto péči pro Vás zajistit celoročně i jednorázově. Nabízíme Vám následující služby:

Číst dál...

Chcete se těšit z krásy své zahrady a jejích zákoutí i večer a v noci? Nabízíme vám zahradní osvětlení podle Vašich představ a finančních možností, jeho návrh pro Vás vytvoříme zdarma !

Číst dál...

Chcete si sami vybrat vhodnou květinu domů, na terasu, na balkon nebo do zahrady? Sháníte vkusný dárek pro své blízké nebo si chcete něco hezkého koupit jen tak pro vlastní potěšení? Chybí Vám nějaké nářadí, postřik nebo hnojivo? To všechno a spoustu jiných krásných a potřebných věcí najdete v naší prodejně …………., kde Vám můžeme nabídnout:

Číst dál...